Paslaugos

<p>I&scaron;tyrimas ir konsultacija</p>

Ištyrimas ir konsultacija – prieš pradedant bet kokį gydymą būtina įvertinti esamą dantų būklę. Tik tokiu būdu galima sudaryti tinkamiausią žmogui gydymo planą. Atsižvelgiant į gautą informaciją ir individualią situaciją siūlomi optimaliausi sprendimai pagal galimybes ir pageidavimus.

<p>Protezavimas</p>

Protezavimas – sąkandžio ir kramtymo funkcijų atstatymas fiksuotais arba išimamais dantų protezais. Protezavimas visais atvejais atliekamas ir po implantacijos procedūrų.

<p>Implantacija</p>

Implantacija – prarasto ar pašalinto vieno, kelių ar net visų dantų atstatymas. Implantas – titano lydinio varžtelis, sriegiamas į kaulą ir atstojantis natūralią danties šaknį. Priešingai nei protezuojant dantų tiltais – implantacija visai atvejais išsaugo gretimus dantis nuo pažeidimų.

<p>Terapinė odontologija</p>

Terapinė odontologija – profilaktinių ir gydomųjų priemonių taikymas karieso pažeistų dantų funkcijų bei estatinio vaizdo atstatymui plombinėmis medžiagomis taip siekiant užkirsti kelią karieso plitimui ir galimam danties netekimui. 

<p>Endodontinis gydymas</p>

Endodontinis gydymas – specialiais instrumentais ir įranga gydomi dantų šaknų kanalai. Sunaikinus mikroorganizmus danties šaknies kanalų sistemoje apsaugomas dantis ir aplinkiniai audiniai nuo infekcijos. Pirmasis žingsnis tvirto, estetiško ir pilnavečio danties link.

<p>Profilaktika</p>

Profilaktika – nieko nekainuojantis ir pats svarbiausias patarimas – reguliariai, mažiausiai vieną kartą per metus, lankytis pas gydytoją odontologą. Atliekant nuolatinius dantų būklės patikrinimus bei profesionalią burnos higieną galima išvengti ne tik skausmingų, bet ir brangių procedūrų.